Saated

ÄRIMEES "KUUUURIJALE": "Mind tahetakse tappa!" (39)

Televeeb, 6. veebruar 2017, 20:49
Martin Napa EGERT KAMENIK/Postimees
"Kuuuurija" saatejuht Katrin Lust sai pool aastat tagasi äreva kõne skandaalselt ärimehelt Martin Napalt, kes väitis, et ta on langenud organiseeritud väljapressimise ohvriks.

Martin Napa korteri aknad olid kividega sisse visatud ning äärmiselt õõvastav tundus Lustile ärimehe väide, et teda üritati keset Tallinna kesklinna mõrvata.

Samal teemal

Ärimees väitis, et atendaat tehti talle põhjusel, et ta üritas aasta tagasi siseneda Eesti gaasiturule. Napa sõnul kaasati väljapressimisse koguni ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija".

Kui Lust asja uurima asus, selgus, et kurikael, kes Napat väidetavalt terroriseerib, on tuntud võlakütt Ants Päär. Viimane aga eitas Napa väiteid täielikult. Tagatipuks tuli Päär välja väitega, et Martin Napa tellis hoopis talle palgamõrva.

"Kuuuurija" küsis kommentaari "Pealtnägija" saatejuht Mihkel Kärmaselt ja üritas leida tõde selle kohta, kas tuntud ärimehe elu on tõesti ohus. Vaata järele SIIT!

39 KOMMENTAARI

l
ˇmati lomp 7. veebruar 2017, 13:36
lusti saade on ok . kui keegi on pätt ei ole vaja appi karjuda .maksa võlad saa inimestega läbi jaon ok. lustile võib ainult ette heita seda et ta ei kontrolli millega tegu aga ta alles noor ka. igatahes edu...
r
Raivo 7. veebruar 2017, 11:34
Kuidas sulidel ja skeemitajatel siis seadus ja tv meelde tulevad kui neid kimbutatakse.muidu on nii ülbed,et anna aga olla.vastik vaadata niisugusi.
Loe kõiki (39)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee