2
fotot
Martin Napa (EGERT KAMENIK/Postimees)

"Kuuuurija" saatejuht Katrin Lust sai pool aastat tagasi äreva kõne skandaalselt ärimehelt Martin Napalt, kes väitis, et ta on langenud organiseeritud väljapressimise ohvriks.

Martin Napa korteri aknad olid kividega sisse visatud ning äärmiselt õõvastav tundus Lustile ärimehe väide, et teda üritati keset Tallinna kesklinna mõrvata.

Ärimees väitis, et atendaat tehti talle põhjusel, et ta üritas aasta tagasi siseneda Eesti gaasiturule. Napa sõnul kaasati väljapressimisse koguni ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija".

Kui Lust asja uurima asus, selgus, et kurikael, kes Napat väidetavalt terroriseerib, on tuntud võlakütt Ants Päär. Viimane aga eitas Napa väiteid täielikult. Tagatipuks tuli Päär välja väitega, et Martin Napa tellis hoopis talle palgamõrva.

"Kuuuurija" küsis kommentaari "Pealtnägija" saatejuht Mihkel Kärmaselt ja üritas leida tõde selle kohta, kas tuntud ärimehe elu on tõesti ohus. Vaata järele SIIT!

Jaga artiklit

39 kommentaari

ˇ
ˇmati lomp  /   13:36, 7. veebr 2017
lusti saade on ok . kui keegi on pätt ei ole vaja appi karjuda .maksa võlad saa inimestega läbi jaon ok. lustile võib ainult ette heita seda et ta ei kontrolli millega tegu aga ta alles noor ka. igatahes edu...
R
Raivo  /   11:34, 7. veebr 2017
Kuidas sulidel ja skeemitajatel siis seadus ja tv meelde tulevad kui neid kimbutatakse.muidu on nii ülbed,et anna aga olla.vastik vaadata niisugusi.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis