TV Uudised

TV3 VIDEO | Põhja prefekt Kristian Jaani tulistamisest Tallinnas: pingutame iga päev, et selliseid intsidente ei juhtuks (17)

Toimetas Keit Paju, 2. veebruar 2017, 22:18
 kuvatõmmis
"Seitsmeste stuudios" oli täna külas Põhja prefekt Kristian Jaani, kes rääkis täna keskpäeval Rotermanni kvartalis toimunud tulistamisest. Kas inimestel on põhjust karta?

Jaani sõnul oli tänane juhtum ebanormaalne ning politsei pingutab iga päev selle nimel, et selliseid intsidente ei juhtuks ning antud juhtumit võetakse väga tõsiselt. “Üldse nii tõsiselt kui tõsiselt suhtuda saab. Ei ole üldse normaalne, kui Tallinna kesklinnas paugub püstol, siis see on väga suur jama, politseinikud pingutavad iga päev, et selliseid asju ei juhtuks,” sõnas ta.

Jaani sõnul on kahtlusaluste ring teada ning on vaid aja küsimus, kuni süüdlane tabatakse. "Väga aktiivsed tegevused praegu käivad, meil on väga palju videomaterjali läbi vaadatud, meil on tunnistajad läbi kuulatud ja veel kuulata," rääkis ta. 

Jaani sõnul ei oska nad hetkel veel öelda, millest tulistamisega lõppenud tüli võis alguse saada. "Kuid need inimesed teineteist teadsid. Kindlasti ei ole siin tegemist sellise olukorraga, kus täiesti tundmatud tänaval saavad kokku ja lõppeb see sellise olukorraga nagu see täna lõppes. Tegemist ei olnud juhusliku ohvriga," rääkis ta. 

Vaata intervjuud videost!

17 KOMMENTAARI

p
paar küsimust 4. veebruar 2017, 00:09
1. milliseid juhuseid ei võeta tõsiselt ?
2. anektoot- kui kilplased lehma rohtunud katusele venitasid , küsisid tõmbajad teispool maja- palju ve...
(loe edasi)
z
Zz 3. veebruar 2017, 15:32
.oleks nagu õigustus, et kurjategijad omavahel..sellised asjad on ohtlikud kaaskodanikele..
Loe kõiki (17)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee