Saated

TÄNA "RADARIS": Perevägivallas süüdi mõistetud Mihkel Kunnus: tere, olen alkohoolik (9)

Toimetas Keit Paju, 24. jaanuar 2017, 16:09
Mihkel KunnusFoto: Kanal 2
Kirjanikuna tuntud Mihkel Kunnus mõisteti kriminaalkorras süüdi naise löömises raskendavatel asjaoludel. Nagu selgus, oli raskendavateks asjaoludeks alkohol. Täna räägib Kunnus esimest korda telekaamera ees ausalt enda alkoholiprobleemist ning sellest, kui raske on kainena püsida.

“Tere, mina olen Mihkel, ma olen alkohoolik,” ütleb Kunnus lause, mis kõlab justkui mõnest välismaisest filmist. Kuid nii mõnegi eestlase jaoks on see fakt, mida on endale ja teistele raske tunnistada. Ka Kunnus tunnistab, et paljudele tema sõpradele-tuttavatele-lähedastele ei pruugi tema avameelne intervjuu meeldida.

Samal teemal

Kunnus arvab, et temal oli psühholoogiline alkoholisõltuvus. “Psühholoogiline sõltuvus selles mõttes, et sul tekib tahtmine juua ja kui sa juba jooma oled hakanud, siis on raske lõpetada, sest siis sul hakkab lihtsalt väga halb mingil hetkel. Tekib tsükkel. Tsükkel ei ole see, et sul hakkab väga hea sellest alkoholist, vaid sul hakkab vähem halb,” sõnab ta.

Ehk siis Kunnus tunnistab, et temast sai alkohoolik ja mitte lihtsalt alkohoolik, vaid nö tsüklijoodik. Kuid suutis siiski normaalselt elada, sest oskas enda sõnul valida joomiseks sobivaid perioode, et see näiteks tööd ei häiriks. 

Milliste pingutuste abil Kunnus püüab kaine püsida, sellest kuuleb täna õhtul lähemalt "Radarist" kell 20.00 Kanal 2-s.

9 KOMMENTAARI

p
Peeter 24. jaanuar 2017, 20:57
Ma joon ka alkoholi aeg-ajalt, aga naisele küll kunagi kallale ei lähe. Isegi kui ta päev otsa tänitab ja vingub, ikka ei lähe. Lihtsalt ei suuda nais...
(loe edasi)
t
24. jaanuar 2017, 20:20
Tere, olen Radari vaataja. Paljudele minu lähedastest võib see olla ebameeldiv, aga selle tunnistamine on samm paremuse poole.
Loe kõiki (9)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
katharina.toomemets@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee