TV Uudised

"RADAR" TÄNA: kes on nullist miljonäriks saanud Eesti investor, kes panustas Trumpi võidule ja Brexitile? (1)

Toimetas Marge Sillaots, 6. detsember 2016, 13:45
Foto: "Radar"
Mikk Talpsepp on mees, kes jõuab palju – koos vanema venna Tõnniga on ta end sisuliselt nullist miljonäriks investeerinud ja koos peavad nad nüüd Eestis ainulaadset riskifondi.

Talpsepa teine äri ehk konverentsikorraldamine on veelgi kreisim – seal proovib ta investeerimismaailmas sõna otseses mõttes üleilmselt nähtavale kohale maanduda.

Hiljuti ületas ta uudiskünnise sellega, et Trumpi võit USA presidendivalimistel aitas tal teenida 100 000 eurot. Tuleb välja, et selles tehingus oli tegelikult üsna vähe glamuuri ja üsna palju tööd. "Tehing ise kestis kaks tundi, aga sellele eelneb kurssi viimine erinevate osariikide arvamusküsitlustega, tõenäoliste tulemustega," räägib mees ise.  

Oma teekonda rahamaailmas alustas ta 2003. aastal pärast keskkooli lõpetamist, kui tegi oma esimese investeeringu. Algkapitaliks oli suvise jäätisemüügiga kogutud raha. "Õigupoolest täpne summa, millega ma alustasin, oli 13 930 krooni. Selle järgselt siis rahakotti üldse raha ei jäänud," meenutab ta tänases saates.

Millega Eesti investorid maailma üritavad vallutada ning kuidas Trumpi võidule ning Brexitile panustamine käis, vaata täna õhtul kell 20 algavas Kanal 2 saates "Radar".

TOIMETAJA

+372 5199 3733
katharina.toomemets@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee