8
fotot
"Eesti selgeltnägijate tuleproov" finaal (TV3)

Finaali on jõudnud neli kõige tugevamat selgeltnägijat. Selgeltnägija Jelena, Nõid Anu, ravitseja Antonina ja sensitiiv Vladimir. Publiku ja laiendatud žürii ees ootavad finaliste viimased rasked, kuid ülipõnevad ülesanded, et välja selgitada, kes on Eesti parim nõid ning võidab 5000 eurot.

Kõigepealt määrab žürii videoülesande alusel, kes on viimane väljakukkuja, sest lõpplahingusse pääseb vaid kolm kõige tugevamat. Videoülesanne viiakse läbi Tallinna hipodroomil. Seejärel jätkub finaalsaade stuudios, musta hobuse vooruga, et selgitada, kas keegi juba väljalangenud nõidadest pääseb siiski üllatuslikult lõppvõistlusele.


Finaali esimeses ülesandes peavad finalistid  sukelduma kuulsate eestlaste lapsepõlve. Saates on nende ees Allan Roosileht, Grete Klein, Ain Allas, Katrin Lust ning Rolf Roosalu. Sellele järgneb salapäraste fotode ülesanne ja lõpuheitlus on tõeline pähkel kriminalistika valdkonnast.


Võitja selgub rahvahääletuse tulemusel ja saate ajal on avatud telefonihääletus. Publiku hulgas on ka mitmeid kaasatunnetajaid.

Ülipõnev "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" finaalsaade on TV3 eetris TÄNA algusega kell 21.30.

Jaga artiklit

20 kommentaari

S
shirashikkur  /   21:51, 28. nov 2016
Hästi rõvedaks ja labaseks show'ks on see finaal keeratud, jubedamalt ei saanukski lahendada.
Milleks see eelviimase saate näitemäng, et lasta finaali kõik neli, kes tasemelt üsnagi võrdsed, ja siis ometi viimases saates üks välja "hääletada" selle žüriiliikme eestvedamisel, kes kõige kõvemini karjub!?
Ning milleks üldse superšarlatan Vanatola sinna pandi!? Kadus reaalselt huvi edasi vaadatagi.
K
karla  /   21:37, 28. nov 2016
Vanal heal ajal pandi sihukesed soolapuhujad ja petised tuleriidal põlema.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis