Grete Klein (Ardo Kaljuvee)

Näitlejatar Grete Klein tõdeb, et paljugi, mis ennustaja Edgar talle kunagi rääkis, on täppi läinud. "Ta ütles, et mul tuleb meediaga väga tihedalt pistmist. Siis ma polnud aga mitte kuskil veel, alles kaks aastat hiljem läksin "Reporterisse" ilmatüdrukuks," rääkis Grete reedeõhtuses telesaates "Nädalalõpp Kanal 2ga".

Edgari juurde läks Grete tädi soovitusel. "Ütleme niimoodi, et läksin mina siis sinna. Ukse peale tuli tema elukaaslane, kes hakkas ilmast rääkima ja küsis, mis ma poliitikast arvan. Mõtlesin, et väga strateegiline käik – mina räägin kõik ära, siis ta läheb tuppa ja räägib kogu jutu Edgarile. Aga siis ta ütles, et mine taha hoovi, Edgar ootab sind," meenutas Grete, kuidas kummaline kohtumine ennustajaga alguse sai.

Hoovis olid laud ja toolid ning ühel neist istus trussikute väel Edgar. "Ma ehmatasin ära. Mõtlesin, et kui nüüd läheb action´iks, siis kuhu ma jooksen." Kõik läks siiski hästi ning ennustaja rääkis Gretele väga täpselt tema minevikust ja ka tulevikust.

Jaga artiklit

38 kommentaari

R
Reporteri  /   07:54, 29. nov 2016
toimetajale ennustas Edgar, et neile tuleb varsti uus ilmatüdruk!
N
Nõus Gretega   /   15:11, 28. nov 2016
Ka mina olen käinud ennustaja Edgari juures. Just nii, algul ta vaatas kaartidelt mu minevikku. Kõik, mida Edgar rääkis, oli absoluutselt õige. Mis tulevikku puutub, siis 3 väga suurt muutust mu elus on juba toimunud. Paar asja on veel täide minemata. Igatahes oli huvitav kogemus.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis