1
foto

Ameerika talendisaates "America's Got Talent" osalenud Vello Vaher rääkis "Ringvaate" stuudios elust pärast seda kogemust ning tõdes, et enam ei pea ta kellelegi midagi tõestama.

"Kõik, mis nüüd elus veel tuleb, on ainult boonus," tõdes Vaher ja lisas, et nüüd ei pea ta enam kunagi kellelegi midagi tõestama, vahendab Menu.

"Kui sa ikkagi oled televisioonis esinenud, siis sulle tuleb rohkem esinemispakkumisi ning saad enda hinda vaikselt tõsta," ütles Vaher ning lisas, et kõigele vaatamata maksab ta siiski siiani enda võlgasid, mis Ameerikas käimisega tekkisid.

Samuti kinnitas ta, et väljapoolt Eestit ei ole veel väga palju pakkumisi tulnud. "Ühel tsirkuseartistil on väga raske enda numbrit müüa," tõdes ta ja arvas, et näiteks lauljatel on palju lihtsam läbi lüüa.

Jaga artiklit

38 kommentaari

E
Ekstaole  /   21:48, 8. okt 2016
Eks rahvas ole ka igasuguseid imemehi näinud tänu tuhandetele meediakanalitele. Raske on publikule muljet avaldada. Ja kui see paar korda õnnestub, on see juba suur asi.
Samas, kui on juba olnud tõsiseid tervisemuresid, peab ka nende peale mõtlema. Et mis on siis kõige tähtsam? Kas sooritad paar unikaalset numbrit ja oled ülejäänud elu tervisega pehmelt öeldes kimpus või elad edasi rütmis, mis on küll rutiinne, aga kestlik.
Võib-olla peaks vahepeal süvitsi minema vaimse poolega, mis tooks rohkem selgust mässavasse meelde.
E
eiks  /   15:35, 8. okt 2016
jobu palka said

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis