Eesti

ÕHTULEHE VIDEO | Ago Anderson: Endel Kellap on natukene hullem, kui ma oleks osanud oodata (14)

Keit Paju | Video: Jörgen Norkroos, 6. oktoober 2016, 15:10
Foto: Jörgen Norkroos
Täna õhtul on eetris komöödiasarja "Kellapid" uus hooaeg. Uurisime Endel Kellapilt, ehk teda kehastavalt Ago Andersonilt, milline Endel Kellap sarjas on ja kuidas on see tegelaskuju teda ennast mõjutanud.

Anderson rääkis, et ta ei oleks osanud oodata, et Endelist tuleb nii populaarne karakter, kes ka enda saate saaks. Endel Kellapi kui karakteri idee tuleneb juba kahe aasta tagusest ajast. "Tahtsime teha sellise karakteri, kes esmapilgul paistab ullike, kuid kellest hakkab kooruma enamat," rääkis Anderson.

Samal teemal

Andersoni sõnul on Endel Kellapi mängimine tema elu teinud lõbusamaks ja rõõmsamaks. "Kodus lapsega on mõned mängud juurde tulnud. Tema esitab ka seda rolli suurepäraselt mulle," ütles ta.

Küsimusele, kas Endel Kellapi karakter on samasugune, nagu võis näha "Õige eestlase" saates, et suures plaanis on karakter sama, aga Andersoni sõnul kirjutas stsenarist Mart Juur karakterile oma hullused külge. "Põhimõtteliselt sama, kuigi hullem natukene, kui ma oleks osanud oodata," naeris Anderson.

Seda, kas sarjal hakkab edukalt minema, Anderson ennustada ei oska. "No kui sellel sarjal hästi läheb, siis võiks kindlasti edasi teha, aga absoluutselt ei oska ennustada, seda valemit ei ole olemas, mis rahvale meeldib. Ei tea, ootame ise ka põnevusega," ütles ta.

VAATA VIDEOT!

;