Täna alustab "Kolmeraudne" oma uut hooaega. Avasaade on pühendatud mõistagi presidendivalimistele. Saatejuht Mihkel Raud seab vastamisi kahe suurema partei ametlikud kandidaadid Mailis Repsi (Keskerakond) ja Siim Kallase (Reformierakond).

Otse-saate teine osa on pühendatud muusikale. Sel hooajal esitletakse igas "Kolmeraudses“ kaht erinevat ansamblit või muusikut, kes esinevad kumbki oma repertuaariga, aga iga saate lõpus esitavad ka ühe ühise numbri, mis lubab ootamatuid kooslusi ja muusikalisi üllatusi.

Esimeses saates astuvad üles viimase aja edukamaid Eesti rockbände Elephants From Neptun ja uus täht Eesti räpitaevas, selle suve kõige sensatsioonilisem grupeering 5MIINUST, kes teeb tänases "Kolmeraudses" oma esimese teleesinemise.

Sügishooaja "Kolmeraudsetes" musitseerivad näiteks Ott Lepland, Tanel Padar Blues Band, NOËP, Lenna, I Wear Experiment, Kadri Voorand, Frankie Animal, Jaan Tätte, Meisterjaan, Metsatöll, Mari Jürjens, Würffel, Eeva Talsi, Bombillaz, Trad.Attack! ja teised.

Jaga artiklit

2 kommentaari

M
Mihkel on...  /   15:09, 22. sept 2016
jälle Bakchosele pitsi ulatanud.
H
huvitav  /   14:39, 22. sept 2016
Tore oleks kuulda tema pajatusi ja mälestusi vanaisast Mart Rauast ,endisest komnoorest ja hävituspataljoni vöitlejast !

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis