Möödunud sügisel sai Rakverest pärit noor nõid Marilyn Kerro "Ringvaatelt" ülesande – ennustada 2016. aastal toimuvate presidendivalimiste tulemusi.

Marina Kaljurand sai kohe kindla "ei". Potentsiaalsete presidentidena tõmbas nõid pakist välja Edgar Savisaare ja Indrek Tarandi. Siim Kallase suhtes oli sensitiiv kõhklev, sest üks esikolmiku koht pidavat minema kas Kallasele või eelpoolnimetatud uustulnukale.

Nõid pani panused viimasele ehk lõpuks jäid sõelale Savisaar, Tarand ning müstiline uus tulija.

Refereeritud artikli täisteksti loe Publikust.

Jaga artiklit

49 kommentaari

P
Pragmaatik  /   03:30, 7. sept 2016
Kas teate, et 2015. aasta kõige täpsema majandusprognoosi tegi üks kooliõpilane? Pani kõikide pankade analüütikutele pika puuga.
Asja tuum on aga selles, et kõik ennustamised on soolapuhumine - nii õpilaste, analüütikute kui ilmaennustajate omad. Küsimus on ainult selles, kellel ennustamisega kõige rohkem joppab.
Kui siin kümme kommentaatorit ennustab järgmise aasta jaanipäeva ilma, siis kindlasti paneb üks-kaks neist täppi. Ja ongi uus "ilmatark" sündinud. Ülejäänud jäävad jõuluilma ennustama ja lootma, et neil läheb siis ka ehk täkkesse.
1
15.9.2015  /   18:50, 6. sept 2016
Mida ta valesti ütles? Eikner esitas viis fotot. Marylin ütles, et kontrollib energiate alusel. Tõstis kohe kõrvale Marina foto, kuna arvas, et ta on täiesti tühi. Siis ütles järgmise foto kohta, et fotol olev isik(Ilves) läheb puhkama. Siis pani energiate alusel "paari" Indreku ja Edgari. Teise paarina Siimu ja musta hobuse. Lõpetades ütles Siimu fotot vaadates, et ka tema on nõrk. Vaadake seda saadet täna.
http://elu24.postimees.ee/3329331/marilyn-kerro-ennustas-eestile-uut-presidenti#comments
Kõik on pööratud pea peale. Saade on täielikult ümber monteeritud. Saate lõpus valib Eikner välja Edgari ja Indreku fotod ja küsib, kas need jäid sõelale? Saate originaalis Siimu kohta öeldud lause: "Ta on ka nõrk", öeldakse manipuleeritud saates musta hobuse kohta.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis