Kõik TV uudised

Jan Uuspõllu esimene töökogemus: surime vennaga seal, olime verised, ära põlenud ja peast soojad (4)

Toimetas Marge Sillaots, 5. september 2016, 15:40
Foto: Kanal 2
Näitleja Märt Avandi rassis uue kitarri nimel ehitusel tööd teha, Jan Uuspõld sai esimese töise õppetunni peedipõllul – erisaates "Minu esimene palk" meenutavad kuulsad eestlased, kuidas nad teenisid esimese palga.

Teame neid armastatud tähtedena ning uudisteveergude tavakülalistena, ent ka nemad pidid alustama oma karjääri hoopis kuskilt mujalt ja enamasti ka kuskilt madalamalt. Meeleolukas erisaade võtab täna pihtide vahele prominendid ja uurib, kuidas teenisid nad välja oma esimese palga. Näiteks põllutööga on väga hästi tuttavad nii Jan Uuspõld, Urmas Paet kui ka Lauri Pedaja.

"Meil oli peedipõld ja mäletan, et surime vennaga seal. Need lõputud vaod, olime verised, ära põlenud ja peast soojad, aga palk oli muidugi hea," meenutab Jan Uuspõld oma esimest tõsist töötegemist.

Üllatavaid töiseid meenutusi tuleb tänases saates ekraanile palju. Laura Põldvere kui kuri koristajatädi, Inga Lunge kogemused lõbustuspargis, Roald Johannsoni kolm päeva kestnud õllemüüja karjäär – väheste kuulsuste töine teekond on kulgenud selge sihiga ühes suunas. Ja seejuures erinevad kõik need esimesed kogemused omakorda lapsepõlve unistustest. Kes ihkas töötada kokana, kes kibeles hakata loomaarstiks ning kes nägi oma säravat tulevikku hoopis kosmonaudina? Tänane erisaade kaardistab esimeste töiste kogemuste kõrval ka unistuste ametid ja avaldab, millele kulutasid staarid oma esimese teenitud palga.

"Minu esimene palk" on Kanal 2 ekraanil täna kell 21.30.

Samal teemal

21. september 2016, 04:00
Jan Uuspõld: alkohol lõhkus mu isiksust, kuid õnneks tõmmati mind mülkast välja