Laadin videot...
1
foto

20. augustil möödub 25 aastat Eesti iseseisvuse taastamisest, mispuhul annavad ETV ekraanil täistundidel esmakordselt intervjuu kõik Eesti senised kaheksa peaministrit, rääkides, mis nende valitsemisajal huvitavat juhtus.

Eesti lugu jutustavad eksklusiivselt ETV-le Edgar Savisaar, Tiit Vähi, Mart Laar, Andres Tarand, Mart Siimann, Siim Kallas, Juhan Parts ja Andrus Ansip.

"Olen õnnelik, et sain kohtuda seniste Eesti peaministriga, see on kindlasti minu telekarjääri üks tipp-hetki. Eriti rõõmsaks teeb mind see, et ta nad on kõik jätkuvalt aktiivsed ja rääkisid oma ametiajast avameelseid lugusid. Näiteks seda, miks Savisaar Eesti iseseisvuse taastamise hetkel rõõmus ei olnud, kuidas Tiit Vähi Venemaa peaministriga viina võttis või mida Mart Laar Savisaare pildi pihta tulistamisest mäletab. Seda nad kõike oma sõnadega räägivad," heidab Marko Reikop ekraanile jõudvatele intervjuudele valgust.

20. augustil eetris olevate intervjuude ajad:

Kell 9 – intervjuu Edgar Savisaarega

Kell 11 – intervjuu Tiit Vähiga

Kell 12 – intervjuu Mart Laariga

Kell 13 – intervjuu Andres Tarandiga

Kell 14 – intervjuu Mart Siimanniga

Kell 16 – intervjuu Siim Kallasega

Kell 17 – intervjuu Juhan Partsiga

Kell 18 – intervjuu Andrus Ansipiga

Jaga artiklit

30 kommentaari

N
noh  /   18:49, 20. aug 2016
näksip olla tartus oma partorgidega nimekirju koostanud.
Ü
Üsna noor  /   10:37, 20. aug 2016
Aga mina olin mõne aasta eest oktoobrilapsest pioneeriks saanud ning valmistusin esimeseks septembriks, triikisin pioneerikaelarätti, kui taasiseseisvumisest kuulsin. Pärast astusin noorkotkaks. Ja nii muudkui edasi.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis