2
fotot
Michelle Dockery (Reuters / Scanpix)

Hiljuti peigmehe matnud näitlejanna Michelle Dockery ütleb, et sügavast leinast aitasid tal üle saada nii lähedased kui ka töö.

John Dineen suri detsembris vaid 34aastasena vähki. Ehkki “Downton Abbeyst” tuntud Michelle (34) on oma eraelu suhtes kidakeelne ning kedagi nimeliselt esile ei tõsta, tunnistab ta, et sõbrad ja pereliikmed on aidanud tal kõige raskematest aegadest üle saada. Ka näitlemist uues USA sarjas “Good Behaviour” nimetab ta pingete vallandajaks.

“Mul vedas, et see tuli õigel ajal. Ma polnud teadlikult otsustanud, et mängin kedagi nii erinevat Lady Maryst, aga stsenaarium lummas mind esimesest leheküljest peale ning mulle meeldis tegelaskuju keerukus.”

“Downton Abbey” fännidele annab Dockery õnneks lootust, et nende lemmikud võivad suurel ekraanil edasi tegutseda. “Usun, et filmipotentsiaali siin on. Kaaluksin seda tõsiselt, nii et elame, näeme. Kõik ei pruugi veel läbi olla.”

Jaga artiklit

1 kommentaar

K
ka fänn  /   17:37, 22. sept 2018
ootan suure huviga, millal see seriaal taas Eesti teleritesse jõuab, küllap siis järgmise aasta lõpus on lootust oodata.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis