2
fotot
"Terevisiooni" omaaegsed saatejuhid Marko Reikop ja Anu Välba hommikuprogrammi algusaegadel (Toomas Tuul)

Homme, 5. veebruaril täitub 15 aastat esimese "Terevisiooni" eetrisseminekust ETVs. Sünnipäeva puhul kutsutakse stuudiosse endisi tegijaid, et koos toredat päeva tähistada ja vaadata ajas tagasi. Televaatajad näevad argipäeva hommikusaate esimesi samme ja meeleolukaid seiku aastate tagant.

Homses sünnipäevasaates on kohal viieteistkümne aasta jooksul kaasa teinud saatejuhid ja uudistelugejad, samuti kaadritagused meeskonnaliikmed, kelleta telepilt vaatajateni ei jõuaks.

"Terevisioon" on ETV eetris alates 2001. aasta 5. veebruarist, mil saate algusaeg oli praegusest pool tundi varasem, kell 6.25.

Saatejuhid olid 2006. aasta juunini esmaspäevast neljapäevani Marko Reikop ja Anu Välba. Reedeti edastati "Terevisiooni" ETV Tartu stuudiost, saadet juhtisid Ave-Marleen Rei, Andres Panksepp, Toomas Talts, Liina Randpere, Andero Uusberg jt.

"Terevisiooni" on nende järel juhtinud Kaileen Mägi, Priit Kuusk, Katrin Vaga, Toomas Luhats, Liis Lusmägi, Tuuli Koch, Elis Aunaste.

Katrin Viirpalu ja Urmas Vaino juhivad saadet sügisest 2009.

Saates lõid esimestel hooaegadel kaasa kokad Maire Suitsu, Vladislav Koržets, Indrek Kivisalu, Vesta Reest jpt.

Igal täis- ja pooltunnil näitab "Terevisioon" uudised, mida on eri hooaegadel vahendanud Monika Tamla, Kadri Hinrikus, Mari Torga, Meelis Kompus, Kerli Dello, Liisu Lass ja Elo Ellermaa.

"Terevisiooni" sünnipäevasaade on eetris reedel, 5. veebruaril algusega kell 6.55.

Jaga artiklit

6 kommentaari

S
Saatejuhid võiksid uued tulla  /   01:44, 5. veebr 2016
"Katrin Viirpalu ja Urmas Vaino juhivad saadet sügisest 2009"
Uskumatu, et Viirpalu selle aja jooksul õppinud sujuvalt eesti keelt rääkima! Üldse on ta kuidagi närviline. Paneb sellist kiirkõnet ja lauselõpud pobiseb endale nina alla, midagi aru ei saa.
Vaino räägib ka liiga kõvasti ja hoogsalt. Muidu tema tehtud teised saated on väga meeldinud.
M
Meri  /   16:44, 4. veebr 2016
Tühised saated ja kosmeetiku vabriku nuumamine ei anna head tulemit.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis