Eesti

Nelja tütre isa Tõnis Mägi: olen neile kõigile muusikat kirjutanud (79)

Õhtuleht.ee, 17. jaanuar 2016, 11:15
Tõnis Mägi perega (vasakult): Liidia, Tõnis, Mirt ja Kärt.Foto: Arno Saar
Tänases ETV pühapäevasaates "Hommik Anuga" olid saatekülalisteks muusik Tõnis Mägi oma kahe noorema tütre Liidia ja Mirdiga. 

Nelja tütre isa Tõnis Mägi rääkis, et ta ei ole tütreid kunagi karistanud. Muusik on oma lastele õpetanud, et tuleb teha, mis südamelähedane, milleks on kutsumus ning nagu ütleb sisetunne. Ta on oma loodud muusikat pühendanud kõigile lähedastele. Mägi ütles, et kõige enam on õnnestunud laul "Kaunilt kaua", mille ta kirjutas vanimale tütrele Liis-Katrinile (Liis-Katrin Avandi - toim).

Noorim tütar Mirt (12) ja tänavu põhikooli lõpetav Liidia (16) on isa Tõnise ja ema Kärt Johansoniga käinud kaasas paljudel esinemistel ning esinenud ka ise koos vanematega. Liidia sõnul on ta suveti sageli koos isaga esinemas, vahel lauldakse ka koos. Tüdruk tunnistas, et see on parim, mis suvel olla saab. 

Kauni heliseva häälega Liidia kavatseb saada lauljaks ning ka näitleja amet on talle südamelähedane. Mirt aga ei tea veel, kelleks ta saada tahab. Samas on ta aga juba laule kirjutanud.

Samal teemal

20. aprill 2016, 12:05
Liis-Katrin Avandi ära varastatud udupeenest jalgrattast: äkki olete näinud kuskil?
30. detsember 2015, 06:00
Ivo Linna: ühiskontserdil Tõnis Mägiga meenutame hea sõnaga ka Jaaku
5. november 2014, 09:23
Palju õnne! Avandite perekonda sündis tütar
28. juuni 2014, 13:00
Tõnis Mägi esinemisest Venemaal: kahjuks ma ei mõistnud kohe, kus laulsin – see oli räige propagandaüritus!

;