Eesti

Kristiina Ojuland: ma ei ole hulluks läinud, ma lihtsalt vaatan tõele näkku (162)

Õhtuleht.ee, 9. november 2015, 20:42
Kristiina OjulandFoto: ARNO SAAR
TV3 "KolmeDokk" lahkas Kristiina Ojulandiga juhtunut. Kunagisest välispoliitikatähest on saanud pisikese erakonna juht, kellest Eesti tipp-poliitikud põlastusega eemale hoiavad. Ojuland on olnud Eesti vabariigi välisminister ja europarlamendi saadik, kuid kasutab nüüd sõnu, mida paljud ei julge tsiteerida.

Ojuland toonitab, et tema selja taga on palju rahvast, kellele on täiesti vastuvõetamatu pagulaste massiline saabumine Euroopasse.

Ometi astus Eesti Euroopa Liitu just Ojulandi välisministriks oleku ajal. Kritiseerides Euroopa Liitu, kritiseeriks ta kui enda tööd.

Poliitikul on vastus valmis: "See on üks suur demagoogia. Euroopa Liidus puudub ühtne pagulaspoliitika ja ühtne regulatsioon. Kõik kvoodinõuded on ebaseaduslikud."

"See pole enam see Euroopa Liit, kuhu me astusime," kahetseb Ojuland.

Poliitik on ümber vaadanud oma seisukohad ka samasooliste abielude suhtes. Nüüd on Ojuland veendunud, et islamiterroristid levitavad homopropagandat, et Euroopa pereväärtusi õõnestada. 

Samal teemal

9. november 2015, 18:24
TV3 VIDEO | "KolmeDoki" autor: olen saanud ähvardusi ja mind on lubatud põlema panna, kuna julgesin Ojulandist filmi teha