Eesti

OOTUSED ON LAES: ka Elina Born esineb tänases superfinaalis (1)

Toimetas Kaspar Käänik, 31. mai 2015, 16:52
Elina BornFoto: AP / Scanpix
Superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud ja äsja Eurovisionil säranud Elina Born muudab tänase "Eesti otsib superstaari" show veelgi võimsamaks, astudes lavale üllatusnumbriga.

 

Tonight @ Eesti otsib superstaari - TV3 (Estonian Idol)! You will hear something from my brand new album! ;)Esinen täna Eesti Otsib Superstaari finaalis ühe uuelt albumilt pärit looga! ;) 20:00 TV3!

Posted by Elina Born on 31. mai 2015. a.

Samal teemal

Elina Born esitab Nordea kontserdimajas toimuvas superfinaalis loo oma uuelt plaadilt. "Väga hea on kodusel laval tagasi olla ja loomulikult on mul südamest hea meel uue superstaari sünni juures viibida," tunnistab Elina, lisades, et teab, mida superfinaali pinge tähendab ning on valmis kohapeal nii Jürile kui ka Gertule igati toeks olema.

"Eesti otsib superstaari" kuuenda hooaja superfinaalile annab avapaugu Gertu ja Jüri duett, suurel laval kõlab tänavuse Eurovisiooni lauluvõistluse võidulaul "Heroes". Superfinaali võistlustulle lähevad Gertu ja Jüri aga kolme lauluga, mille seas on nii seni kõlanud parim lugu, singel kui ka võidulaul.

Eesti kuues superstaar selgub telefonihääletuse tulemusel. Gertu Pabbo poolt saab hääletada telefonil 900 7309 ja Jüri Pootsmanni poolt telefonil 900 7305.

Superfinaal alustab TV3 otse-eetris kell 20. Jälgi samal ajal ka Õhtulehe veebi ning kommenteeri saate käiku!