2
fotot
Anneli Lahe (Olga Makina)

Kolm aastat Kanal 2 saadet "Kodutunne" juhtinud Anneli Lahe (41) lahkub alates uuest hooajast, tema asemel hakkab saadet vedama ajakirjanik Signe Lahtein. 

"Väga raske südamega lahkusin, sest palju sai tehtud, aga palju on vaja veel teha. Kui oleks võimalust, siis jah, oleksin jätkanud... Kuid elus on olukordi, kus tuleb teha valikuid, ja minu valik oli seekord selline. Aga eks pisar tuli ikka silma," selgitas Lahe ajakirjale Naisteleht. 

Lahe märkis ka, et viimasel ajal venisid võtted lausa neljapäevasteks, s.t et ta oli kodunt eemal rohkem kui kodus.

Jaga artiklit

68 kommentaari

E
ei tea  /   08:26, 31. mai 2015
kuhu kadus see vapper rataste punt, kes koik need lobudikud lausa lossiks muutis.see jargmine bande oli kudagi kylmavoitu oma toodes ja tegemistes. otsige rataste punt tagasi,siis laheb saade veel vaadatumaks.tyhja sellest saatejuhist,esikohal on ikkagi toomehed.
  /   23:16, 30. mai 2015
Minule ka väga Anneli meeldis, Mulle meeldis, kuidas ta suhtus oma töösse, oskas suhelda, tegi vajadusel ka huumorit. Ei olnud kuivik, vaid ehe inimene. Oskas rääkida, oskas olla inimene- kaastundlik, südamlik ja mõistev. Nii kahju, et nüåud peab harjuma uue saatejuhiga. Annelit on väga raske asendada, ta sobis sinna saatesse 150%

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis