Laadin videot...
1
foto

Tänasest superstaarisaatest pidi lahkuma paljude lemmik Kristjan Kannukene. Kuigi noormees jäi välja superfinaalist, leiab ta, et on saatest saanud kõik, mille järele ta tuli ning ei jäägi väga midagi igatsema. 

Kristjan leiab, et saates oli tema suurim konkurent Gertu Pabbo, kellega koos seisti tänase saate lõpus saatejuhi Karl-Erik Taukari kõrval ning oodati, kumb saab saatesse edasi jääda. 

Kannukese arvates ei kogunud ta piisavalt televaatajate hääli, sest ta on oma olemuselt ja välimuselt liiga teistsugune. "Inimesed ei julge mind omaks võtta nii palju, ma ei loo tüüpilise popmuusiku imidžit," ütleb ta. 

Vaata Õhtulehe videost, mida Kannukene veel vahetult pärast finaalsaadet rääkis ja millise kohtunikuga tal juba kontsert planeeritud on!

Jaga artiklit

37 kommentaari

  /   13:54, 25. juuni 2015
ah minge metsa! Kannukas on stiilne ja õrn kunstnikuhing, Lokid? Mitte 100 vaid 1000% sobib. OOdake, kel kõrvad, see kuuleb temast
Ü
Üks vanaema.  /   17:47, 25. mai 2015
Väga andekas noormees aga hääletamise tulemuena langes välja. Pole ka ime, Jüril ja Gertul olid hääletajateks kodukandi rahvas aga Kristjan suurest Tallinnast ja seal inimesed ei pingutatud. Kõige andekam oli muidugi Kristjan aga nüüd on ta tuntud ja küll muusikud ta ära krabavad. Rannap on järjekorras esimene :-) Tore ju :-)

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis