Eesti

Kaldre ja Orlova asuvad uurima sügisel kadunud Jekaterina lugu (38)

Toimetas Kaspar Käänik, 18. märts 2015, 13:38
Foto: Kaader TV3 saatest
"Appi tuleb selgeltnägija" alustab uut hooaeg alles septembris meediat vapustanud noore naise, Jekaterina Sjomina, kadumise- ja mõrvaloo uurimisega. Asja võtavad uurimise alla selgeltnägijad Ilona Kaldre ja Aljona Orlova.

Eelmise aasta septembri algul vapustas kogu Eestit 23aastase Jekaterina Sjomina kadumise- ja mõrvalugu. Lugu, mille tulemusena suri kaks inimest ja nelja-aastane poiss jäi vanemateta.

Kui Jekaterina 2. septembril jäljetult kaduma läks, oli tema otsimiskuulutusi kogu meedia täis, kuid tulemusteta. Järgmisel päeval leiti küll tema auto, kuid neiust ei olnud jälgegi. Tõelised vapustused olid aga ees.

Kaks päeva pärast Jekatrina kadumist leiti tema elukaaslane Viktor pooduna, mis andis alust paljudeks spekulatsioonideks. Septembri lõpus leiti surnuna ka Jekaterina. Kaks noort oli surnud, kuid seletust, mis septembri alguses juhtus, ei ole lähedastel siiani.

Jekatrina õde Diana pöördus saate "Appi tuleb selgeltnägija" sensitiivide poole ning täna õhtul hakkavad lugu uurima Aljona Orlova ja Ilona Kaldre, kes jõuavad hirmutavate faktideni.

Teise juhtumina tuleb neil ning aidata 19aastast Heilyt, kes on viimased kolm aastat võidelnud erinevate tervisehädadega ning keda ähvardab ratastooli jäämine.

"Appi tuleb selgeltnägija" täna kell 20 TV3s.

Samal teemal

15. aprill 2015, 07:00
Ilona Kaldre: ma saan sada kirja päevas, ma ei jaksa neile vastata!
25. märts 2015, 14:23
TV3 selgeltnägijad uurivad Pärnu noore paari needust
19. märts 2015, 07:00
"Üks neiu ei saa õnnetu armuloo tõttu rahu ja annab endast märku ka sajandeid hiljem."
24. september 2014, 11:27
PEREDRAAMA KOHUTAV LÕPP: mees tappis end, nüüd leiti ka kadunud naise surnukeha