Eesti

VIDEO: Teleseriaali "Keeris" noorukest näitlejatari võrreldi Julia Robertsiga (4)

Õhtuleht.ee, 5. märts 2015, 18:18
Juhan Mellik küsitleb Amanda Hermine Künnapast.Foto: Mari Luud
Tallinnas Coca-Cola Plaza A. Le Coq'i Sviidis esitlest TV3 täna uut kodumaist teleseriaali "Keeris". Õhtulehele andis intervjuu Amanda Hermiine Künnapas, kes kehastab seriaalis 15aastast Lillit.

Uus kodumaine sari "Keeris" on ülipeenelt hargnev mõrvamüsteerium, mis saab alguse tühermaal asuva mahajäetud maja keldris, mille kinnimüüritud ukse tagant leitakse kolmteist aastat tagasi surnud naise skelett. Kõhedusttekitavat lugu asub uurima kriminaalpolitseinik Karl Looren, kes kaotas kuue aasta eest raske trauma järel empaatiavõime.
Õudusvärinaid tekitav minevikujuhtum mõjutab inimeste saatusi ka olevikus, äratades taas üles maetud verejanu ja mõrvalikud instinktid. Kõigi tegelaste elus kistakse peadpööritavasse keerisesse ja üks neist on tapja.
Seriaalis mängib 15aastast Lilli Loorenit näitleja Amanda Hermiine Künnapas, kelle jaoks kõnealune seriaaliroll oli esimene suurem avalik ülesastumine. Esitlusel võrreldi noorukest näitlejatari lausa Hollywoodi tähe Julia Robertsiga. "See oli päris ilus kompliment, ei oleks oodanud," sõnas Künnapas tagasihoidlikult. Ta kinnitas, et kavatseb kindlasti jätkata tele- ja filmimaailmas, sest mängimine teleseriaalis ajas n-ö hamba verele.
Väärib ka märkimist, et neiu Künnapas on pärit näitlejaperest - tema ema on Linnateatri näitlejanna Piret Kalda.

Samal teemal

5. märts 2015, 19:29
GALERII: TV3 esitles uut teleseriaali "Keeris"

;