Eesti

TV3 toob vaatajateni uue põneva sarja (4)

Toimetas Geidi Raud, 15. mai 2014, 14:10
"Ameeriklased"Foto: TV 3
Juba juunikuus alustab TV3s uus sari „Ameeriklased" (The Americans), mille keskmes tegutseb pealtnäha täiesti tavaline Ameerika abielupaar, kes tegelikult varjab üliohtlikku saladust.

Phillip (Matthew Rhys) ja Elizabeth (Keri Russell) Jennings elavad koos lastega Washingtoni eeslinnas nagu tavaline Ameerika perekond. Tegelikult aga on nad Vene spioonid.

Lapsed Paige ja Henry ei tea oma vanemate tõelisest identiteedist midagi nagu ka nende sõbrad, kolleegid, naabrid ja tuttavad.

Phillipi ja Elizabethi sundabielu on muutunud aja jooksul kirglikuks ja tõetruuks suhteks, ent pinged ja mõnikord lausa süngelt naljakad situatsioonid nende alluvuses töötavate informaatorite võrgustikuga panevad selle pidevalt proovile. Kasuks ei tule ka Phillipi kasvav sümpaatia Ameerika väärtuste ja elulaadi vastu, mis toob paari suhtesse lisapingeid.

Olukord muutub eriti ärevaks, kui kõrvalmajja kolib uus naaber Stan Beeman (Noah Emmerich), FBI agent, kelle ülesandeks on paljastada välisagente ning eelkõige Vene spioone, kes esitlevad end tavaliste ameeriklastena.