TV Uudised

"Nädalalõpus Kanal 2-ga" on täna kaks Otti, Mait ja Indrek  (6)

Toimetas Kristin Aasma, 28. märts 2014, 15:46
"Nädalalõpp Kanal 2-ga" Ardo Kaljuvee
Teet Margnal ja Kristjan Jõekaldal on saates "Nädalalõpp Kanal 2ga" külas täna laulja Ott Lepland, näitleja Mait Malmsten ja poliitik Indrek Tarand. Üllatus, üllatus - taas on saatekülaline ei keegi muu kui Ott Sepp, kellel on Teedu ja Kristjaniga klaarida vana võlg.

Eesti kuumemaid artiste ja ihaldatumaid poissmehi Ott Lepland ütleb tänases saates otse välja, mida ta arvab kõmumeediast ja millised tema kohta käivad uudised on tõsi, millised aga pastakast imetud. Tervituseks kõigile kõmuajakirjanikele esitab Ott oma tuliuue hiti "Minu Elu 24".

Samal teemal

Üllatuskülaliseks on Ott Sepp. "Nädalalõpp Kanal 2ga" avasaates sai Ott Sepp tunda seda, kuidas on olla kahe Eesti meelelahutusmehe Teet Margna ja Kristjan Jõekalda "tujurikkuja". Kogu kõmumeedia kommentaarium lõi kihama sellest, kuidas Teet ja Kristjan Otti kiusasid ja tal rääkida ei lasknud. Nüüd on tulnud tasumise tund!

Külalisel Mait Malmstenil on saatejuhi Teet Margnaga ühised lapsepõlvemälestused – mõlemad kasvasid üles Viljandis. Ka Kristjan mäletab Maitu oma koolipõlvest, kui Mait juba Tallinnas elas. Saatejuhtidel on Malmstenile ka ootamatu ülesanne, mis teda veidi jahmatab, aga professionaalne näitleja suudab end kokku võtta igas olukorras.

Indrek Tarandiga paneme kokku ilusate meespoliitikute edetabelit ning stuudios puhkeb kirglik vaidlus. Samuti kuuleme, kas elu Europarlamendis on ikka tõesti nii igav, kui uudiseid jälgides tundub.

"Nädalalõpp Kanal 2ga" on hoogne ja humoorikas meelelahutusshow, kus saatejuhid Teet Margna ja Kristjan Jõekalda pajatavad kuulsate külalistega võidu põnevaid, ootamatuid või suisa anekdootlikke lugusid elust enesest. Saame saatekülaliste kohta teada fakte, mida poleks uneski osanud aimata.

Positiivne ja humoorikas avapauk nädalavahetusele, Teet Margna ja Kristjan Jõekalda jutusaade "Nädalalõpp Kanal 2ga" on Kanal 2 eetris juba täna kell 21:30.

6 KOMMENTAARI

n
nu jh 28. märts 2014, 22:24
Miski tädi on pandud kõva häälega nn. naerma iga jummala sõna peale, teet vaene mees oleks võinud samahästi kui viie triibuga labidase dressipükud jalga tõmmata!!
s
Subjektiivne 28. märts 2014, 20:01
Mul on kahjuks mingi probleem, et ma ei saa neist naljadest aru. Olen vaadanud saadet küll, aga ikka ja jälle avastan, et vaatan seda tõsiselt. Milleg...
(loe edasi)
Loe kõiki (6)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee