TV Uudised

Juba täna! Marika Vaarik, Mait Malmsten ja Harriet Toompere astuvad üles uues põnevussarjas "Mägede varjud" (9)

Õhtuleht.ee, 10. detsember 2013, 13:49
 Kanal 2
Täna kell 20.30 jõuab Kanal 2 ekraanile uus kodumaine seriaal "Mägede varjud".Põnevuslugu hargneb Gruusias, kus tegelaste teed ristuvad kahtlase paarikese – Arturi (Mait Malmsten) ja Stellaga (Harriet Toompere). 

"Mägede varjudes" lööb kaasa muljetavaldav hulk Eesti tippnäitlejaid. Eriliseks muudab seriaali see, et ehkki näitlejatele olid teada nii sündmustiku kui ka tegelaskujude põhipunktid, sündis nende omavaheline dialoog improvisatsiooni tulemusena. See sundis osatäitjaid oma rollidesse nö. naha ja karvadega sisse elama, lisades seeläbi sarjale võltsimatut ehedust.

Isa Madis (Jaan Rekkor) ja poeg Kalev (Tiit Sukk) sõlmivad unelmate tehingu Vene ärimeestega, kuid olukord väljub kontrolli alt. Ühtäkki peavad nad põgenema maffia arveteklaarimise, kahe inimese mõrva ja unikaalse arvutiprogrammi varguse pärast. Kui vanaema Imbi (Helene Vannari) otsustab Gruusiasse perekonna juuri otsima minna, näevad Madis ja Kalev selles päästvat võimalust kodumaa tolm jalgelt pühkida.

Lisaks äriprobleemidele ei ole kiita ka nende peresuhted. Madise abikaasa Maria (Marika Vaarik) on kaotanud usu nende abielusse, lisaks on arstilt kuuldud uudised viinud ta emotsionaalse kuristiku veerele. Kalevi elukaaslane Lin (Marilyn Jurman) on aga pettunud Kalevi soovimatuses last saada.

Gruusias toimetavad juba Artur (Mait Malmsten) ja Stella (Harriet Toompere) – ajakirjanikest paarike, kelle tegelikud motiivid jäävad esialgu varjatuks. Tagatipuks jõuab Eesti eriteenistusteni vihje, et Eesti presidenti ähvardab tema peatsel Gruusia-visiidil atendaat...

9 KOMMENTAARI

t
TV 11. detsember 2013, 06:37
Peale esimest reklaamipausi enam ei vaadanud.
Oh neid loomeinimesi, kes arvad oma vaatajatest samapalju, kui poliitikud rahvast.
Las Sirp võtab vaevaks selle ekraaniteose arvustamise.
e
ei vaata 11. detsember 2013, 01:09
Samad näitlejad osalevad mitmes seebis korraga! Krt, kas meil on andekatest näitlejatest puudus? Eelmise hooaja parimad leiud olid Ago Anderson, Meeli...
(loe edasi)
Loe kõiki (9)

Sisuturundus

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2505
levi@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee