Eesti

Beriti unistus täitus – ta kohtus Koit Toomega ja sai kallistuse (10)

Aigi Viira, 10. detsember 2013, 07:00
Foto: TAIRO LUTTER
«Tema laulud nii meeldivad mulle,» põhjendas 14aastane Berit, miks on tema suureks unistuseks Koit Toomega kohtuda. Unistus täitus pühapäeval Saku Suurhallis. Kohe pärast TV3 saate «Su nägu kõlab tuttavalt» läbimängu astus otse lavalt Beriti juurde Koit Toome.

«Berit oli alguses veidi häbelik, aga pärast sosistas mulle, et on nii õnnelik, nii õnnelik, sest Koit Toome on tema suur lemmik!» kirjeldab Koidu ja Beriti kohtumist heategevusorganisatsiooni «Minu unistuste päev» vabatahtlik Mari-Liis Altmann, kes saatis neidu terve unistuste täitmise päeva jooksul. «Berit sai Koidult koguni kaks korda kallistusi!» on Mari-Liis rõõmus, et Beriti unistuste täitmine igas mõttes õnnestus. Berit, kes polnud kunagi varem Tallinnas käinud, sai pika tiiru linnas, vaadata Saku Suurhallis näosaadet ja kohtus Koiduga. «Ning see, et Koit võitis, oli kirss tordil!» särab Mari-Liis, kelle sõnul said Beriti unistused kuhjaga täidetud.

«Väikese fänni Beritiga kohtumine jättis väga armsa ja südamliku tunde,» kõneleb Koit, kes pärast näosaate läbimängu joonelt väikese fänniga kohtuma viidi. «Mulle oli see üllatus, sain hetk enne teada, et selline kohtumine ees ootab,» ütleb Koit. «Mõtlesin, et loomulikult läheme. See on ju tore, sest fännid on artistile väga olulised. Ning alati on hea teada, et üks väike tüdrukfänn on saalis sind kuulamas.»

Samal teemal

13. mai 2015, 11:08
SÜDAMLIK GALERII | Raskelt haige väike Tristan veetis unistuste päeva