Eesti

VAID ÕHTULEHES! Loe, mis hakkab juhtuma tänases "Sajandi armastuses" (34)

Õhtuleht Online, 15. september 2013, 14:39
Hürreim ja Suleiman.Foto: Kanal 2
Täna kell 19:35 näitab Kanal 2 suurlavastuse "Sajandi armastus" kolmandat osa.

Eelmise episoodi lõpus kinkis Suleiman Hürremile omatehtud hinnalise smaragdsõrmuse, mida on endale ihanud kõik naised, kes sultani magamistuba on külastanud. Sultani esimese naise Mahdievrani meelest on sõrmus aga täiesti vales sõrmes ja nii otsustab ta selle enda varalaekasse saada - maksmu, mis maksab.

Suleimani tabab aga kaks uudist korraga - üks hea ja teine halb. Hea uudis on see, et tema perekonda on oodata järelkasvu. On tulevase lapse emaks tema esiklapse Mustafa ema Mahidevran või hoopis Hürrem? Ometi ei lasta tal pikalt seda rõõmusõnumit nautida, sest Ungari kuningas Lajos II saadab talle "kingituse", mille tulemusena sünnib otsus rünnata Ungarit niipea kui võimalik.

Suleimani ülemkoja valvuri, ustava sõbra Ibrahimi teed aga ristuvad aina sagedamini sultani õega. Palee reeglid ei lubaks neil kahel kunagi koos olla. Armastus aga ei küsi seisust ja nii algab vaikne ning hästi varjatud suhe, millest ei tohi teada keegi peale asjaosaliste endi.

Kirglik suurlavastus "Sajandi armastus" jõuab Kanal 2 ekraanile igal pühapäeval kell 19:35, kohe pärast "Reporter+".

34 KOMMENTAARI

t
Tõesti, lääge ila! 22. september 2013, 17:59
Kuidas suudate sellist venivat ila jälgida? Kahju, et selline jama on vaadataval ajal! Pange öösse! Vaataksin miskit meie omade meisterdust.
j
just 18. september 2013, 07:58
See on tõsi - filmile pealelugemine on tõesti kohutav: monotoonne, kohati arusaamatu, väga häiriv - paluks paremat pealelugemist
Loe kõiki (34)