Saated

FOTOD | Liisi Eesmaa „Maskis laulja“ kostüümidest: need on otsast lõpuni puhas käsitöö (1)

Katharina Toomemets, 16. mai 2020, 15:25
PALJU TEGEMIST: Moekunstnik Liisi Eesmaal oli „Maskis laulja“ kümne kostüümi ja pea tegemiseks aega viis nädalat. Ühe maski tegemine võttis aega 2-3 nädalat. Õnneks oli Liisil ka abilisi, keda tal enda sõnul puudugi jäi. Foto: Erakogu
„See oli ikka füüsiliselt ja vaimselt väga kurnav periood.. Olen õnnelik, et mul on väga toetav perekond ja suurepärane elukaaslane, kes võimaldus mul pea ees nii keerulisse projekti sukelduda,“ räägib sünnipäevalaps, moekunstnik Liisi Eesmaa, kes oli TV3 kevadhooaja suursaate „Maskis laulja“ suurejooneliste kostüümide taga.

Liisi sai pakkumise maskisaates kaasa löömiseks veebruaris, aasta kõige kiiremal tööajal, sest tegemises olid parasjagu ka presidendi vastuvõtu kleidid, lisaks juhendas ta samal ajal Eesti kunstiakadeemia moetudengite näitust „Hull Hall“ ja oli seotud selle avamisega. „Olin põnevil, sest selline formaat annab kostüümikunstnikule loomingulises plaanis väga suure rolli. Kui muidu teostad teleprojektide raames pigem teiste visioone siis „Maskis laulja“ puhul oli mul kostüümikunstnikuna vabadus luua täpselt nii hullumeelseid karaktereid kui parasjagu pähe tuli,“ räägib Liisi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

5. mai 2020, 20:28
TELETOP | Maskisaate finaal võttis enim vaatajaid
4. mai 2020, 21:16
MÜRGINE, AGA FANTASTILINE! Liisi Eesmaa: maskisaate kostüümide tegemine oli igas plaanis enesetapp
4. mai 2020, 15:30
Maskisaate hõbemedalist Kaire Vilgats: arvasin, et ükski kostüüm ega mask ei varja mind ära
4. mai 2020, 14:38
Maskisaate võitja Stefan: laulsin lugusid, millest olen alati unistanud, aga pole kunagi julgenud esitada