Õhtuleht

ILM TALLINN

14°
K 31.05
12 °
N 1.06
9 °
R 2.06
9 °
L 3.06
9 °

Horoskoop

aries

Jäär

Kerge on tulla heade lahenduste peale – su aju töötab väga efektiivselt. Ka unes – seega kirjuta öösel nähtud pildidraama üles, see võib sulle anda võtme mõne probleemi lahendamiseks!
taurus

Sõnn

Sinu vajadused suurenevad. Seda nii füsioloogilises kui majanduslikus mõttes. Sa ei suuda vähesega leppida ning püüad kõiki oma soove koheselt rahuldada. See aga võib sinu ja teiste vahel pingeid tekitada.
gemini

Kaksikud

Merkuuri kvinkunks Jupiteriga loob olukordi, kus tuleb tegeleda paljude asjadega korraga. Päeva varjukülgedeks võivadki olla hooletusest ja kiirustamisest tingitud probleemid.
cancer

Vähk

Kuu liikumine sinu märgi sümbolite ja oskuste-teadmiste sektoris näitab seda, et sa täna kõike sügavalt tähele paned. Mõtled elu süvaväärtuste üle. Suurepärane päev ka reisi alustamiseks.
leo

Lõvi

Kohtud ehk paljude uute ja ka vanade nägudega. Aeg soosib aktiivset suhtlemist ja huvitava info vahetamist. Õhtune aeg võib tuua põneva vaimse kogemuse ja sellest sündiva inspiratsioonilaine.
virgo

Neitsi

Merkuuri tugevad aspektid loovad aktiivse ja eksperimenteeriva meeleolu. Oled valmis elust täiel määral osa võtma. Jälgi vaid seda, et sa kellegi suhtes liiga tüütavaks ei muutuks.
libra

Kaalud

Kipud mõningaid asju liiga tõsiselt võtma. Sa keskendud rohkem probleemidele kui lahendustele. Ehitad oma muredele raami ümber ja sellega sa ei lase lahendusi ligi. Tuleks püüelda suurema paindlikkuse poole.
scorpio

Skorpion

Ehk kohtad uut ja huvitavat inimest, kuid suhtud temasse ikkagi kuidagi kahtlustavalt. Mõned inimesed ei kanna lihtsalt maske – seda mõtet võiks endale ikka ja jälle korrata.
sagittarius

Ambur

Puhuvad uued tuuled ja seda just inimsuhetes. Omapärane, isegi põnev tutvus on täiesti võimalik. Kõik uus ja originaalne annab sulle nüüd energiat. Sõbrad teevad üllatusi ja isegi oled kellegi jaoks üllataja.
capricorn

Kaljukits

Oleks kasulik rohkem ringi liikuda ja informatsiooni koguda. Vaimne tegevus peaks hetkel rohkem vilja kandma. Samuti võiksid oma tegemistest mingeid vahekokkuvõtteid või siis vigade parandusi teha.
aquarius

Veevalaja

Tugeva Merkuuri asend su loovuse solaarmajas muudab su mõttelennu säravaks ja kiireks. Puistad ideid nagu varrukast – paraku on mõned neist üsna utoopilised. Samas oled sa sellega paljudele inspiratsiooni allikaks.
pisces

Kalad

Kuu liikumine Kalades muudab sind tundlikuks nii heas kui halvas mõttes. Sa oled suuteline lugema teiste mõtteid, kuid mitte vajalikku aruannet.

Anekdoot

Algab eksam. Õppejõud loeb ette küsimused: 1) Mis värvi on selle aine õpik? 2) Kuidas on õpiku autori nimi? 3) Mis aines on see eksam?Hetkeks valitseb auditooriumis rusuv vaikus. Siis tõuseb keegi ja ütleb: "Pole mõtet istuda, lähme koju, seekord ei mängi kuidagi välja."

Päevatoimetaja

Kristin Aasma
Telefon 51993733
kristin.aasma@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis