Hüpnotisöör Marissa (TV3)

Hüpnotisöör Marissat ootas ees kohtumine saalitäie ootusärevate inimestega. Kõiki neid vaevab mõni sõltuvus – olgu selleks suits, alkohol või kaaluprobleemid.

Kas suitsetamisest on võimalik hüpnoosi abil loobuda? Või kaalu langetada? Alkoholiga on hädas kümneid tuhandeid inimesi Eestis – kas hüpnoosiga on võimalik tõesti sellest needusest lahti saada?

Eilse „Hüpnotisööri“ saate lõpus pakkus Marissa hüpnoosi ka otse läbi teleekraani. Selle hooaja esimene televaatajatele suunatud hüpnoos tõi kaasa palju erinevat vastukaja. Mõnel tulid pisarad silma, mõni tundis millegi kummalise kohalolu ja mõni inimene ei tundnud mitte midagi. Kas Sina allud Marissa hüpnoosile? 

„Kui Sa tunned, et Sinu elus jääb puudu julgustest, et Sind takistab palju hirme ja Sinus on ebakindlus, siis see järgmine katse on just Sulle,“ kommenteerib Maris Saar. 

Hea televaataja, anna teada, kas sina allusid hüpnoosile läbi ekraani? Mis tunded sind pärast valdasid? Jäta oma muljed kommentaaridesse!

Jaga artiklit

39 kommentaari

A
absurd  /   22:47, 13. sept 2017
Lihtsalt sõnamängu pakkumine -ei midagi ülemeelset ole selles inimeses. Naljakas oli teda vaadata kuidas ta ise oma sõnu nautis, hea etendus!
A
Aivar  /   18:15, 13. sept 2017
Kahjuks ei midagi.meenus ainult Kaspirovski saade kohe..

Päevatoimetaja

Kristin Aasma
Telefon 51993733
kristin.aasma@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis